GSE spol.s.r.o.

Založení s.r.o. na míru

Chcete-li založit zcela novou společnost rádi Vám pomůžeme. Firmy zakládáme mnoho let a máme bohaté reference. Za založení firmy zaplatíte jen to co by jste hradili pokud by jste se rozhodli založit firmu bez naší pomoci, jelikož naše společnost má významné slevy u notářské kanceláře a naší odměnou je právě částka z množstevní slevy notáře. Proto náš klient tak žádné peníze za naši práci nepřiplácí a svoji společnost s nami založí na minimální hranici vynaložených nákladů a úsilí. Pokud vás tato nabídka zaujala pokračujte na: http://www.zalozenifirmysro.cz/

 Založení firmy

Evropské akciové společnosti

Jsou exkluzivní právní formou, která umožnuje našim klientům změnu sídla společnosti do zahraničí v rámci celé EU, a tím i změnu daňových zákonů. Dále umožňuje nerušené podnikání v celém Evropském hospodářském prostoru. Evropské akciové společnosti jsou právní formou, která klade nejnižší nároky na počet osob zapsaných v obchodním rejstříku. Nabídku a další informace naleznete v sekci Ready-made společnosti.

Akciové společnosti

Ideální volba pro dlouhodobé podnikání většího počtu společníku nebo uzkutečnění rozsáhlého podnikatelského záměru. Akciová společnost vám umožňuje nejširší možnosti uspořádání vnitřních poměrů ve vztahu mezi akcionáři a členy statutárních orgánů. Akciová společnost je také ideálním vlastníkem menších dceřiných společností nebo nemovitostí. Cenu, aktuální nabídku a další informace naleznete v sekci Ready-made společnosti.

Pomoc s ukončením podnikání

Klientům, kteří chtějí ukončit své podnikání formou právnické osoby nabízíme likvidaci jejich společnosti a výmaz z obchodního rejstříku v souladu se zákonem o obchodních korporacích. Jedná se o legální cestu k ukončení činnosti společnosti.