GSE spol.s.r.o.

Sdílený pronájem kancelářských prostor v Praze

Coworkingový prostor určený pro mladé podnikatele, nové vzniklé společnosti a Strart-up projekty nabízí zájemcům z řad podnikatelů následujcící administrativní služby jako například:

Wifi zdarma, možnost kopírování a tisku, zapůjčení výpočetní techniky v prostorách sdílených kanceláří, zasedací místnost ke schůzkám s klienty nebo za účelem konání valných hromad společností a také schůzkám s úřady, drobné občerstvení, odesílání a přebírání pošty pro členy coworking centra, zapůjčení kancelářských potřeb.

Podnikatelům dále pomůžeme s vedením účetnictví, zpracováním mezd nebo vyúčtováním daní.
Účetnictví klientů trvale uschováváme v koncesované spisovně. Můžete si zde také uskladnit prodejní vzorky, katalogy svých produktů a služeb, které i ve Vaší nepřítomnosti budeme nabízet. Také je možné u nás skladovat část svého zboží.

Zájemcům o nevýhradní nájem bytových či nebytových prostor v Praze nabízíme službu ve vlastních nemovitostech na Praze 1, 3 a 10 s možností získaní souhlasu s umístěním sídla ke každé platné nájemní smlouvě.

Informace o poštovních zásilkách

Informace o příchozí pošte našich klientů je možné získat odesláním dotazu přes tento formulář:

Doporučená pošta
Obyčejná zásilka
Balík
Kurýr
Žádám informaci o veškeré došlé poště

Podnikatelský inkubátor

Našimi klienty jsou nově vzniklé společnosti, mladí nebo noví podnikatelé, studenti a start-up společnosti. Tyto subjekty podporujeme v začátcích jejich podnikání a nabízíme jim služby administrativní a hospodářské povahy, vedení účetnictví a spisovny, pronájem kancelářských a skladovacích prostor v Praze.

Entrepreneur's Incubator

Our clients include newly established companies, young or new firm owners, students and start-up companies. We support these entities at the beginning of their business activities offering them economy-focused administrative services, bookkeeping and record-keeping services as well as letting office and storage spaces in Prague.

Unternehmerinkubator

Zu unseren Klienten gehören neu gegründete Gesellschaften, Jungunternehmer oder neue Einzelfirmen, Studenten und Start-up-Gesellschaften. Diese beginnenden Wirtschaftsbetriebe und Einzelkaufleute werden von uns unterstützt. Wir bieten ihnen entsprechende Verwaltungs- und Wirtschaftsdienstleistungen, Buch- und Registraturführung sowie Vermietung von Büro- und Lagerräumen in Prag.