O nás

Proč si vybrat naší společnost?

Jsme tu pro Vás již více než 10 let, za tu dobu jsme získali důvěru cca. 3 500 zákazníků. Při současném počtu společností zapsaných v obchodním rejstříku je naším klientemtakřka 1% všech společností existujících v České republice. Pro naše zákazníky jsme založili již více než-li 600 obchodních společností v České republice i v zahraničí.

Vlastníme nemovitostí, které používáme ke svému podnikání.

Máme zkušený tým. Všichni naši zaměstnanci u nás pracují minimálně 5 let. Jedná se o zkušené účetní, podnikatelské poradce a archiváře mající vyšší odborné a vysokoškolské vzdělání v oblasti podnikání a obchodního práva. Svou kvalifikaci si pravidelně zvyšujeme v rámci akreditovaných školení a kurzů. Na tyto aktivity jsme obdrželi příspěvěk od Úřadu práce, který nás podpořil v rámci dotačního titulu "Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců"

Pro obory jako vedení účetnictví, provoz spisovny a dražební činnost sjednáváme pojištějí z odpovědnosti za výkon činnosti. 

Naše koncesovaná spisovna umístěná v centru Prahy splňuje nejpřísnější nároky na polohu, bezpečnost a vybavení. Máme propracovaný systém skartace a vlastní strojní vybavení certifikované Národním bezpečnostím úřadem.

Můžete se na nás spolehnout i v oblasti bezpečnosti práce, která navazuje na služby personalistiky a zpracování mezd.

Za svou práci odpovídáme do výše 5 000 000 Kč zapsaného základního kapitálu. Děláme ji poctivě, s ohledem na legislativu a soukromí našich klientů. Jsme registrovaným zpracovatelem osobních údajů Úřadem na ochranu osobních údajů České republiky.

Jsme Vám k dispozici na 3 vlastních pobočkách v Praze a Královehradeckém kraji.

Námi poskytované služby jsou certifikovány dle mezinárodních norem ISO 9001:2009 management kvality a ISO 14001:2005 enviromentální management.

Naše společnost je zapsána do Seznamu kvalifikovaných dodavetlů provozovaným Ministerstvem pro místní rozvoj. Naše služby tak nabízíme obchodním společnostem i státním úřadům.

 

GSE spol. s r.o.

 

 

 Podnikatelský inkubátor

Našimi klienty jsou nově vzniklé společnosti, mladí nebo noví podnikatelé, studenti a start-up společnosti. Tyto subjekty podporujeme v začátcích jejich podnikání a nabízíme jim služby administrativní a hospodářské povahy, vedení účetnictví a spisovny, pronájem kancelářských a skladovacích prostor v Praze.

Entrepreneur's Incubator

Our clients include newly established companies, young or new firm owners, students and start-up companies. We support these entities at the beginning of their business activities offering them economy-focused administrative services, bookkeeping and record-keeping services as well as letting office and storage spaces in Prague.

Unternehmerinkubator

Zu unseren Klienten gehören neu gegründete Gesellschaften, Jungunternehmer oder neue Einzelfirmen, Studenten und Start-up-Gesellschaften. Diese beginnenden Wirtschaftsbetriebe und Einzelkaufleute werden von uns unterstützt. Wir bieten ihnen entsprechende Verwaltungs- und Wirtschaftsdienstleistungen, Buch- und Registraturführung sowie Vermietung von Büro- und Lagerräumen in Prag.