O nás

Proč si vybrat naší společnost?

Jsme tu pro Vás již 12 let, za tu dobu jsme získali důvěru mnoha zákazníků. Našimi klienty jsou nově vzniklé společnosti, mladí nebo noví podnikatelé, studenti a start-up společnosti. Tyto subjekty podporujeme v začátcích jejich podnikání a nabízíme jim služby administrativní a hospodářské povahy, vedení účetnictví a spisovny, pronájem kancelářských a skladovacích prostor v Praze. Pro naše klienty jsme založili již více než 800 obchodních společností v České republice i v zahraničí.

Vlastníme nemovitosti, které používáme ke svému podnikání.

Máme zkušený tým. Všichni naši zaměstnanci u nás pracují minimálně 7 let. Jedná se o zkušené účetní, podnikatelské poradce a archiváře mající vyšší odborné a vysokoškolské vzdělání v oblasti podnikání a obchodního práva a managementu. Svou kvalifikaci si pravidelně zvyšujeme v rámci akreditovaných školení a kurzů. Na tyto aktivity jsme obdrželi příspěvěk od Úřadu práce, který nás podpořil v rámci dotačního titulu "Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců"

Pro obory jako vedení účetnictví, provoz spisovny a dražební činnost sjednáváme pojištění z odpovědnosti za výkon činnosti.

Naše koncesovaná spisovna umístěná v centru Prahy splňuje nejpřísnější nároky na polohu, bezpečnost a vybavení. Máme propracovaný systém skartace a vlastní strojní vybavení certifikované Národním bezpečnostím úřadem.

Můžete se na nás spolehnout i v oblasti bezpečnosti práce, která navazuje na služby personalistiky a zpracování mezd.

Za svou práci zodpovídáme. Děláme ji poctivě, s ohledem na legislativu a soukromí našich klientů. Jsme registrovaným zpracovatelem osobních údajů Úřadem na ochranu osobních údajů České republiky.

Jsme Vám kdispozici na 3 vlastních pobočkách v Praze.

Námi poskytované služby jsou certifikovány dle mezinárodních norem ISO 9001:2009 management kvality a ISO 14001:2005 enviromentální management.

Naše společnost je zapsána do Seznamu kvalifikovaných dodavetlů provozovaným Ministerstvem pro místní rozvoj. Naše služby tak nabízíme obchodním společnostem i státním úřadům.

 

GSE spol. s r.o.

 

 

 Podnikatelský inkubátor

Našimi klienty jsou nově vzniklé společnosti, mladí nebo noví podnikatelé, studenti a start-up společnosti. Tyto subjekty podporujeme v začátcích jejich podnikání a nabízíme jim služby administrativní a hospodářské povahy, vedení účetnictví a spisovny, pronájem kancelářských a skladovacích prostor v Praze.

Entrepreneur's Incubator

Our clients include newly established companies, young or new firm owners, students and start-up companies. We support these entities at the beginning of their business activities offering them economy-focused administrative services, bookkeeping and record-keeping services as well as letting office and storage spaces in Prague.

Unternehmerinkubator

Zu unseren Klienten gehören neu gegründete Gesellschaften, Jungunternehmer oder neue Einzelfirmen, Studenten und Start-up-Gesellschaften. Diese beginnenden Wirtschaftsbetriebe und Einzelkaufleute werden von uns unterstützt. Wir bieten ihnen entsprechende Verwaltungs- und Wirtschaftsdienstleistungen, Buch- und Registraturführung sowie Vermietung von Büro- und Lagerräumen in Prag.