O nás

Proč si vybrat naší společnost?

Jsme tu pro Vás již více než 10 let, za tu dobu jsme získali důvěru cca. 3 500 zákazníků. Při současném počtu společností zapsaných v obchodním rejstříku je naším klientemtakřka 1% všech společností existujících v České republice. Pro naše zákazníky jsme založili již více než-li 600 obchodních společností v České republice i v zahraničí.

Vlastníme nemovitostí, které používáme ke svému podnikání.

Máme zkušený tým. Všichni naši zaměstnanci u nás pracují minimálně 5 let. Jedná se o zkušené účetní, podnikatelské poradce a archiváře mající vyšší odborné a vysokoškolské vzdělání v oblasti podnikání a obchodního práva. Svou kvalifikaci si pravidelně zvyšujeme v rámci akreditovaných školení a kurzů. Na tyto aktivity jsme obdrželi příspěvěk od Úřadu práce, který nás podpořil v rámci dotačního titulu "Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců"

Pro obory jako vedení účetnictví, provoz spisovny a dražební činnost sjednáváme pojištějí z odpovědnosti za výkon činnosti. 

Naše koncesovaná spisovna umístěná v centru Prahy splňuje nejpřísnější nároky na polohu, bezpečnost a vybavení. Máme propracovaný systém skartace a vlastní strojní vybavení certifikované Národním bezpečnostím úřadem.

Můžete se na nás spolehnout i v oblasti bezpečnosti práce, která navazuje na služby personalistiky a zpracování mezd.

Za svou práci odpovídáme do výše 5 000 000 Kč zapsaného základního kapitálu. Děláme ji poctivě, s ohledem na legislativu a soukromí našich klientů. Jsme registrovaným zpracovatelem osobních údajů Úřadem na ochranu osobních údajů České republiky.

Jsme Vám k dispozici na 3 vlastních pobočkách v Praze a Královehradeckém kraji.

Námi poskytované služby jsou certifikovány dle mezinárodních norem ISO 9001:2009 management kvality a ISO 14001:2005 enviromentální management.

Naše společnost je zapsána do Seznamu kvalifikovaných dodavetlů provozovaným Ministerstvem pro místní rozvoj. Naše služby tak nabízíme obchodním společnostem i státním úřadům.

 

GSE spol. s r.o.

 

 

 Evropské akciové společnosti

Jsou exkluzivní právní formou, která umožnuje našim klientům změnu sídla společnosti do zahraničí v rámci celé EU, a tím i změnu daňových zákonů. Dále umožňuje nerušené podnikání v celém Evropském hospodářském prostoru. Evropské akciové společnosti jsou právní formou, která klade nejnižší nároky na počet osob zapsaných v obchodním rejstříku. Nabídku a další informace naleznete v sekci Ready-made společnosti.

Akciové společnosti

Ideální volba pro dlouhodobé podnikání většího počtu společníku nebo uzkutečnění rozsáhlého podnikatelského záměru. Akciová společnost vám umožňuje nejširší možnosti uspořádání vnitřních poměrů ve vztahu mezi akcionáři a členy statutárních orgánů. Akciová společnost je také ideálním vlastníkem menších dceřiných společností nebo nemovitostí. Cenu, aktuální nabídku a další informace naleznete v sekci Ready-made společnosti.

Pomoc s ukončením podnikání

Klientům, kteří chtějí ukončit své podnikání formou právnické osoby nabízíme likvidaci jejich společnosti a výmaz z obchodního rejstříku v souladu se zákonem o obchodních korporacích. Jedná se o legální cestu k ukončení činnosti společnosti.